Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Více informací
Přijmout všechny cookies Personalizovat
Přijmout zvolené cookies

Elektrická lokomotiva řady 110 (1:87)

Měřítko: 1:87
Rozsah: 4xA4 s díly, 6xA4 s návodnými kresbami
Obtížnost: 4/5
Tisk: ofset
Oboustranný tisk: ANO
Autor: Štefek M.
280,00 Kč
Není daň
Expedujeme do 2-3 pracovních dnů
Počet
SKLADEM

Představujeme další model v měřítku H0 (1:87). Jedná se o model elektrické lokomotivy řady 110 “Žehlička”. Ve srovnání s modelem lokomotivy řady 150 byl kladen důraz na zjednodušení modelu tak, aby jeho obtížnost neodradila méně zkušené modeláře. Byla však snaha o zachování detailů v co největší možné míře tak, aby zkušení modeláři mohli své modely vyšperkovat k dokonalosti. Tento rozpor byl vyřešen volitelnými díly. Ty obohacují základní model o detaily, které však nemusí být nutně slepeny. Jedná se tedy čistě o volbu každého modeláře.

Model ztvárňuje lokomotivu v továrním nátěru z dob ČSD. Převládá zde oranžová barva s doplňky v barvě slonoviny. Na střeše dominuje rudý polopantograf a celek uzavírá rám s podvozky nesoucí černý nátěr.

Strany s díly obsahují oboustranný tisk pro jednodušší stavbu!

Návod v elektronické podobě ke stažení ZDE

K modelu lze zakoupit následující resinové doplňky:

Šroubovka (1:87) - MSR/0039
Doplňky pro MSM/0003 - MSR/0044
Vzduchové hadice - typ 1 (1:87) - MSR/0051
Díly polopantografu - typ 1 (1:87) - MSR/0043
Houkačky - typ 1 (1:87) - MSR/0041
MSM-0003

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.