Co je MS Models?

Design a konstrukce papírových modelů různých měřítek. Hlavní zaměření je na železniční a leteckou techniku, kde je kladen důraz na kvalitu a přesnost modelů.

K modelům jsou také konstruovány nejrůznější doplňky jako:

  • Laserem řezané díly
  • Díly leptané z mosazného plechu

Co je v plánu?

  • Detaily tisknuté na 3D tiskárně a následně odlévané resinem
  • Kabiny a podobné výlisky z tenké folie

Vznik MS Models

Značka MS Models je výsledkem mnohaletého zapálení do papírových modelů a vzniká na začátku roku 2021. Modelařina mě provází cca od šesti let, kdy jsem slepil své první papírové modely. Od té doby již uplynulo mnoho let, během kterých jsem čerpal inspiraci a získával cenné zkušenosti. Následně přišly i první pokusy o nakreslení modelu v PC, které se ukázaly jako další cesta v oboru papírového modelářství. Nyní přišel čas zužitkovat získané zkušenosti a udělat radost papírovým modelářům vydáváním nových modelů.