Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Více informací
Přijmout všechny cookies Personalizovat
Přijmout zvolené cookies

Pomozte nám vylepšit naše produkty! Vyplněním následujících dotazníků nám pomůžete získat přehled o přáních a připomínkách vás, modelářů. Dotazníky jsou zhotoveny tak, aby jejich vypracování zabralo pouze pár minut a jejich výstup vyřešil otázky, které se při tvorbě a vydávání modelů naskytnou. 

Dotazníky jsou rozděleny do čtyř kategorií. Kategorie ŽELEZNICE, LETADLA, OSTATNÍ MODELY a MICRO series (modely v měřítku 1:300). Kolik dotazníků vyplníte je pouze na Vás. Pravděpodobně však vyplníte ty kategorie, které jsou Vám nejbližší a máte zájem, aby se i nadále rozvíjely.

ŽELEZNICE

LETADLA

OSTATNÍ MODELY

MICRO series

Děkujeme za Váš čas!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.